Завдяки спільним зусиллям керівництва школи та викладацького складу Сумської філії стало можливим проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 11-х класів КУ Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка.

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Виганяйло Світлана Миколаївна відвідала заклад освіти з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Учні отримали інформацію про умови вступу, особливості вступної кампанії 2021 року, вимоги до абітурієнтів та особливості підготовки зі спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність» у Сумській філії ХНУВС як за контрактною формою, так і за кошти держбюджету. У нагоді стали інформаційно-профорієнтаційні друковані матеріали.