17 травня провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ганна Мітітєл разом із головою студентсько-курсантського парламенту Мариною Гайдар взяли участь у робочій он-лайн нараді, організатором якої виступив відділ молоді та спорту Сумської міської ради.

На нараді, де були присутні представники закладів вищої освіти, обговорювалася тема проведення благодійної акції «Серце до серця».

Перед учасниками виступили організатори даної акції Христина Сахно та Єгор Ганжа. Вони представили презентацію та ознайомили усіх присутніх із умовами проведення в період карантину цьогорічної 16 благодійної акції, яка пройде під гаслом «Здорові немовлята».