5 травня 2021 року викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Майсун Іриною Володимирівною разом із випускиницею факультету міжнародних відносин Каліфорнійського університету Лос-Анджелесу, працівником Корпусу Миру США - Бріанною Кліпп, для студентів 2 курсу денної форми навчання було проведено бінарне заняття на тему "Особливості конституційного права США" у рамках дисципліни "Конституційне право".

Студенти мали змогу поглибити свої знання в таких питаннях, як основні форми демократії в США, порядок роботи та процедура призначення суддів Верховного Суду США.

Відповідаючи на питання студентів, Бріанна розповіла про важливість професії юриста на прикладі досвіду своєї родини. В. Кліпп який був адвокатом, справи якого доходили до Верховного Суду США в 60-х роках, був особисто запрошений на інавгурацію Президента Дж. Кеннеді.