Науково-педагогічному колективу та здобувачам вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ оголошено подяку за активну участь у міжнародній компанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей», що була організована Національним банком України за підтримки USAID Ukraine (Агентство США з міжнародного розвитку в Україні) та Міністерства освіти і науки України.

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Це тиждень, коли у різних країнах світу проходить безліч заходів, уроків, лекцій, воркшопів, майстер-класів, змагань і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

«Бережіть себе, бережіть свої гроші!» – це офіційна тема Global Money Week у 2021 році. Вона наголошує на важливості збереження здоров’я та фінансової стійкості населення в умовах сьогодення.