20 квітня на засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області директора Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Сергія Станіславовича Лукаша було обрано заступником голови Ради.

Рада ректорів закладів вищої освіти Сумської області – це дорадчий орган, який координує роботу закладів вищої освіти в області, визначаючи головні напрямки й тенденції розвитку вищої освіти, співпраці науки та бізнесу, комунікації освітніх закладів з органами місцевого самоврядування тощо.

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ щиро вітає свого керівника з обранням на цю відповідальну та важливу посаду, бажає нових творчих, наукових злетів та перемог!