Днями старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Зоряною Мохоньок спільно із викладачем циклу спеціальних дисциплін Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», майором поліції Миколою Підоймою було проведено заняття для ліцеїстів випускного курсу Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

З метою запобігання злочинності серед неповнолітніх викладачі філії провели правопросвітницьку роботу серед учнівської молоді, роз’яснивши випускникам закладу наслідки протиправних діянь, вчинених особою, що не досягла 18 років, та покарання за такі вчинки.