В рамках профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Анатоліївна Петровська відвідала Куземинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Охтирського району та провела бесіду з учнями випускного класу.

Доповідач розповіла випускникам про умови вступу та особливості підготовки у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Також розповіла про можливість навчатися за державним замовленням за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» (курсанти). Петровська С.А. наголосила на тому, що на сайті Національної поліції розпочалася реєстрація бажаючих стати курсантами.

Викладач провела експрес-анкетування серед бажаючих щодо виявлення схильності до певної галузі юридичної діяльності.