Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна брала участь у вебінарі на тему: Post-pandemic digital journey («Цифрова трансформація та нові можливості в пост-пандемічний час»), організованому КНЕУ, компанію Хуавей, Інститутом цифрової трансформації та Мережею дослідників цифрової економіки.

Спікерами виступили:

• Едвін Діндер (Edwin Diender) – Chief Digital Transformation Officer, Huawei;

• Надія Васильєва – засновниця Інституту цифрової трансформації;

• Аліна Севастюк – модераторка, менеджер із зв’язків з громадськістю «Хуавей Україна».

Впродовж вебінару було обговорено актуальні на сьогодні питання:

1. Цифрова трансформація в пост-пандемічний період (5G, хмарні обчислення, штучний інтелект) (Едвін Діндер);

2. Дискусія про цифрову трансформацію (Едвін Діндер та Надія Васильєва);

Наприкінці заходу учасники отримали відповіді спікерів на запитання, котрі виникли впродовж вебінару.

Можливість долучитися до обговорення тем, що виникають в умовах мінливості зовнішнього середовища і глобальних викликів сьогодення, забезпечена співпрацею науковців і практиків реального сектору і сприяє підвищенню рівня обізнаності й актуалізації власних досліджень учасників таких заходів.

Вебінар відбувся англійською мовою (без перекладу).