24 грудня 2020 року директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш згідно наказу ХНУВС від 09.12.2020 № 781 «Про режим роботи, організацію освітнього процесу, служби, внутрішнього розпорядку в університеті та на період святкування новорічних, різдвяних свят та зимової канікулярної відпустки здобувачів освіти» провів серед підпорядкованого перемінного складу інструктаж щодо профілактики поширення інфекційних захворювань, недопущення порушень дисципліни та законності, дотримання маскового режиму та соціальної дистанції під час повсякденної діяльності, правил поводження у відпустці та відбуття і прибуття перемінного складу з місць постійного мешкання, правил етичної поведінки поліцейських, правил носіння однострою поліцейських та дотримання заходів особистої безпеки.