У рамках проведення тижня права в Україні викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Цвітаною Барановою проведено онлайн - лекцію для майбутніх вступників - учнів шкіл Сумської області на тему «Зупинимо булінг разом!» Зустріч пройшла за допомогою онлайн платформи Zoom. На початку зустрічі випускники попрохали розповісти про правила вступу до Сумської філії ХНУВС, що викладачка зробила з великим задоволенням. Після чого перейшли до розгляду теми. Розглянули основні причини виникнення булінгу та проаналізували шляхи його подолання.

Цвітана Сергіївна наголосила, що проблема насильства серед учнівської молоді в школі існувала завжди, але нині вона надзвичайно загострилася. Це соціальна проблема всього світу. І кожному слід пам’ятати, що жодна людина не може ігнорувати прояви булінгу!