09 грудня 2020 року професор кафедри юридичних дисциплін Горобець Н.О. та доцент кафедри юридичних дисциплін Садикова Я.М. провели бінарне заняття з дисципліни «Цивільне право» разом із суддею Зарічного районного суду м. Суми Оксаною Ніколаєнко для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Обрали тему для спілкування: «Поняття шлюбу. Порядок розірвання шлюбу». До заходу долучилось 100 слухачів.

Під час заходу суддя розповіла:
• що таке шлюб, шлюбний вік;
• про шлюб, який є недійсним або коли за рішенням суду визнається таким;
• коли позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений;
• що таке фіктивний шлюб і його наслідки;
• чим відрізняється позовне провадження від окремого провадження при розгляді справ про розлучення тощо.

На поставлені питання студенти отримали вичерпні відповіді.

Слухачі та викладачі висловили слова вдячності за проведену цікаву лекцію та здобуті знання.

Зарічний районний суд м. Суми регулярно проводить онлайн лекції для студентів правників з метою підвищення рівня знань та професіоналізму.