Заступник директора СЦППП «Академія поліції» – завідувач відділення навчально-методичної роботи капітан поліції Олександр Мінченко, провідний фахівець майор поліції Сергій Товстуха провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками с. Славгород, с. Мезенівка Краснопільського району та с. Ямне, с. В. Писарівки, В.Писарівстького району Сумської області.

Окрім розповіді про умови вступу та навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, не менш важливу інформацію було надано щодо проживання студентів у студентському гуртожитку, продемонстровано відео «Перші курсантські погони», «Один день із життя курсанта» та агітаційний ролик про вступ.

Випускники із зацікавленістю прослухали корисну інформацію щодо вступу на навчання та бажаючі відразу надали свої контакти для подальшої співпраці.