З нагоди Міжнародного Дня волонтера колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ вітає усіх волонтерів. Нехай безмежними будуть доброта, щастя, любов і достаток у Ваших сім’ях та домівках.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

Працівники, здобувачі вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ завжди були активними учасниками волонтерського руху. Особливо волонтерська діяльність збільшилась у кількості учасників та проведених заходах з початком карантину. Починаючи з березня у волонтерському русі взяли участь понад 30 здобувачів вищої освіти разом із працівниками філії, проведено більше130 добрих справ для людей похилого віку, самотніх, маломобільних громадян, в тому числі участь у безкоштовній донації крові та її компонентів.

Доземний уклін Вам, дорогі волонтери, за небайдужість й добросердечність. Зі святом!