Відбулося засідання наукового гуртка «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін під керівництвом наукового керівника гуртка, доцента кафедри Тетяни Білоус. Тема засідання – «Мій життєвий вибір».

Студентка Аліна Мошенська розповіла про проблеми життєвого вибору як творчого самоздійснення особистості, Катерина Невідома зупинилась у свойому виступі про призначення і пошук життєвих шляхів людини, а студентка Анна Мартиненко розповіла про важливість правильного вибору професії.

Студенти Анастасія Кисиленко, Євгенія Будукова та Коваленко Євгенія взяли участь у обговоренні теми. У ході обговорення члени гуртка поділились своїми враженнями щодо своїх напрямів у життєвому вибору.

Засідання гуртка було проведено у режимі відеоконференції на платформі для відеозустрічей Zoom.