Цьогорічний довгоочікуючий конкурс «СтудМіс Сумщини 2020» відбувся 26 листопада в оновленому молодіжному центрі «Романтика».

Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ на конкурсі представили чарівні красуні другого курсу курсантка Березова Анна та студентка Мартиненко Анна.

Для цьогорічного конкурсу організатори - громадська організація «Краса та розум Сумщини» обрали тематику – «Матриця».

З метою дотримання карантинних обмежень глядачі мали можливість спостерігати за дійством online у прямому ефірі.

Серед дев’яти представниць студентства титул другої віце-Студміс Сумщини 2020 та корону, номінацю «Міс артистичність» отримала курсантка Анна Березова. У творчому конкурсі одна із суддів визнала Анну найкращою. Студентка Мартиненко Анна здобула перемогу у номінації «Інтернет-улюблениця», посіла 3 місце у номінації «Міс глядацьких симпатій» та стала «Міс індивідуальність».

Ми пишаємося своїми красунями, і бажаємо їм успіхів у досягненні поставленої мети!