Для студентів другого (магістерського) рівня освіти за спеціальністю 081 Право Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено бінарне практичне заняття з дисципліни «Сучасні проблеми цивільного права» на тему «Проблемні питання реалізації права спільної власності». Заняття було організовано та проведено професором кафедри юридичних дисциплін Наталією Олександрівною Горобець разом із приватним нотаріусом Сумського міського нотаріального округу Ніною Юріївною Саумовою та заступником начальника відділу реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти Каріною Маратівною Янакаєвою.

На занятті особливу увагу було приділено підставам виникнення права спільної власності, окремим видам права спільної сумісної та часткової власності. Під час заняття студенти дізналися особливості реєстрації об’єктів нерухомості, що перебувають у праві спільної власності та порядок їх відчуження.