Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Дуравкіна Наталія взяла участь у роботі вебінару «Hybrid Learning Solutions for Higher Education». Доповідачами виступили Фред Нільсен - директор з рішень ePlus Technology, Кріс Баббіт - директор Campus Partnerships – Involvio.

На вебінарі розглядались питання вирішення проблеми поєднання дистанційної та класичної форми навчання, а саме:

• Нові навчальні кабінети Webex, за допомогою яких можливе навчання групами
• Оснащення аудиторій відповідною технологією для полегшення одночасної присутності осіб як фізично, так і дистанційно
• Огляд пропозицій сторонніх екосистем-партнерів, які плавно поширюють провідні в галузі інструменти співпраці Cisco для спільноти вищої школи.

Крім того, на вебінарі розповіли про те, як використовувати мобільний та штучний інтелект для створення взаємозв’язку між студентами та покращення результатів. Кріс Баббіт, директор Campus Partnerships в Involvio, поділився, як їх рішення можуть допомогти у таких темах:

• Відстеження контактів.
• Результати для учнів.
• Культура віртуального містечка.