Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Майсун Ірина взяла участь у вебінарі на тему «Ethical and Psychsocial Issues in Management of COVID-19» - «Етичні та психосоціальні проблеми, які виникли в управлінні COVID-19».

Учасниками дискусії виступили: Максін М. Кленікі – начальник відділу соціальної роботи, співголова служби консультацій з питань етики в м. Бостон; Дж. Кевін Такер – доктор наук університету Гарвард;

Мері Торндайк – доктор медичних наук університету Гарвард. Лектори обговорили такі нагальні питання, як: типи позовів (зовнішні та внутрішні), що загрожують лікарням та системі охорони здоров'я під час пандемії, та кроки, які можуть вжити адміністрації закладів охорони здоров’я для їх уникнення; етична проблема при ситуації, коли пацієнт має вірус та невиліковну форму раку, чи повинні лікарі утримувати для такої людини ІВЛ, та хто юридично відповідає за таке рішення.