01 жовтня 2020 року професор кафедри юридичних дисциплін Горобець Н.О. разом зі студентами 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ провели онлайн бінарне заняття з головою Зарічного районного суду м.Суми Ганною Шелєховою, яка розповіла як відбувається розгляд справи. Звернула увагу студентів, що наразі учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду через ресурс Easycon з використанням власних технічних засобів.

Суддя-спікер поділилася власним досвідом роботи на посаді судді та порадила студентам старанно навчатися, щоб у подальшому стати достойними правниками.

На поставлені питання студенти отримали відповіді та подякували за цікаву, пізнавальну та професійну зустріч.