26 листопада 2019 для здобувачів другого(магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ в межах вивчення дисципліни «Актуальні проблеми державної служби та служби в органах місцевого самоврядування» доцентом кафедри юридичних дисциплін Наталією Ігорівною Дуравкіною проведена настановна лекція у вигляді бінарного заняття на тему «Моделі державної служби, служби в органах місцевого самоврядування та проблеми реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні» за участю адвоката Кубанової Анни Михайлівни.

На занятті були розглянуті теоретичні та практичні питання державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Адвокат наводила приклади зі своєї практики щодо проблемних проблем у цьому питанні. Тема викликала у студентів зацікавленість, свідченням чого стала велика кількість питань та дискусій.