25 листопада 2019 року доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом економічних наук Світланою Миколаївною Виганяйло в рамках вивчення дисципліни «Інформаційні технології в професійній діяльності» для здобувачів другого(магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 262«Правоохоронна діяльність», було організовано проведення заняття за участю доцента кафедри кібернетики та інформатики Сумського національного аграрного університету кандидата економічних наук, доцента В’юненка Олександра Борисовича.

Тема заняття виявилася цікавою та викликала жваву дискусію і запитання від студентів.

Авторська презентація забезпечила наочність сприйняття студентами викладеного матеріалу.