Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівників освіти!

Велика подяка вам за постійну і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Освіта завжди є тим важелем, який без перебільшення, формує все – державу, суспільство, людину. І, що більше розвивається світ, то зрозумілішою стає роль вчителя у широкому сенсі. Адже кожне досягнення розпочиналося з лекційної аудиторії, зі знань, які отримали саме від викладача чи вчителя.

Бажаю кожному з вас помножувати своє благородство у щоденній праці, надалі невтомно засівати зерна добра і мудрості в серця дітей.

директор Сумської філії
Харківського національного
університету внутрішніх справ
доктор юридичних наук, професор                                                                                                                                                                                                                                                                      Сергій ЛУКАШ