Завідувачем кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС к.е.н., доцентом Лук’янихіною Оленою Анатоліївною проведено бінарне заняття з дисципліни «Безпека життєдіяльності» за участі слідчого відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області, старшого лейтенанта поліції Черняк Тетяни Миколаївни.

Правоохоронець розповіла студентам першого курсу про специфіку роботи слідчого. Особливу увагу Тетяна Миколаївна приділила якостям, котрі необхідні у роботі слідчого: дисциплінованість, витримка, психічне і фізичне здоров’я, уміння боротися із наслідками стресу і підтримувати свою працездатність.

Слідчий порадила першокурсникам планувати власну кар’єру вже з першого курсу. Наприкінці зустрічі студенти подякували працівнику поліції за цікаву та змістовну лекцію.