У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися виборчі збори голови Студентсько-курсантського Парламенту.

Вибори проводилися з дотриманням карантинних вимог. Кандидати на посаду голови Студентсько-курсантського Парламенту (Ірина Ткаченко – студентка 2 курсу та Марина Гайдар – студентка 3 курсу) представили свої мотиваційні програми.

За результатами таємного голосування новообраним Головою Студентсько-курсантського Парламенту Сумської філії стала Марина Гайдар. Саме її кандидатура набрали максимальну кількість голосів на виборах (64%).

Вітаємо Марину та бажаємо гідно впоратися з новими обов’язками!

Користуючись нагодою, запрошуємо здобувачів вищої освіти приєднатися до лав активістів студентсько-курсантського парламенту та мати реальну можливість разом впливати на життя філії і реалізовувати важливі та цікаві проєкти!