12 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Зважаючи на продовження карантину засідання відбулося в online режимі за допомогою сервісу Google Meet. Модератором заходу виступила керівник наукового гуртка, старший викладач кафедри, кандидат економічних наук Петровська Світлана Анатоліївна. Учасниками засідання стали науково-педагогічний склад кафедри соціально-економічних дисциплін, члени наукового студентського гуртка – студенти 1-го та 3-го курсу і курсанти 1-го курсу.

На засіданні були обговорені результати роботи гуртка і наукових публікацій за 2019-2020 навчальний рік. Студенти відзначили цікаву тематику досліджень та визначили питання, які потребують подальших наукових пошуків.