Все далі і далі відходять події Другої світової війни 1939-1945 років, але не зітруться вони у пам’яті ветеранів, яких, на превеликий жаль, із кожним роком залишається все менше і менше.

З нагоди відзначення 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Олена Лук’янихіна, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, та Ганна Мітітєл, провідний фахівець відділення кадрового забезпечення, відвідали та сердечно привітали зі святом колишнього викладача кафедри соціально-економічних дисциплін, ветерана Павла Івановича Пушкаренка.

Завідувач клубу філії Андрій Лебеденко привітав свого дідуся Лебеденка Миколу Григоровича і у теплій задушевній атмосфері спілкування виконав разом із ним пісню-гімн «День Перемоги».