Наближається 75-річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День Перемоги - священне свято, для кожного з нас та кожної української родини. Це свято великої радості та гордості, але водночас великого смутку, оскільки перемога дісталася нашому народу неймовірно високою ціною.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ традиційно за участю творчої студентської молоді проводиться святковий концерт до Дня Перемоги.

Цього року у дистанційному режимі, використовуючи мобільні додатки та соціальні мережі, було створено керівником вокального ансамблю філії Оксаною Доленковою творчий відеопроєкт «Спасибі Вам, солдати, за життя!». До проєкту долучилися: Сіліверст Валентина (студентка 3 курсу), Кулібаба Єлизавета (студентка 3 курсу), Коваленко Євгенія (студентка 1 курсу), Заєць Анна (студентка 1 курсу), Мартиненко Анна (студентка 1 курсу), Ткаченко Ірина (студентка 1 курсу), та курсанти 1 курсу Рогов Георгій і Федорченко Владислав.