Доценти кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій, Світлана Виганяйло та Володимир Дементов взяли участь у програмі віртуальної мобільності «Найкращі практики ЄС-Україна щодо досягнення ЦСР» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Запрошеними експертами виступили Ph.D., доцент, член академічної консультативної ради Міжнародної асоціації довірених блокчейн-додатків (INATBA), Університет Pablo de Olavide, Dell Technologies, Севілья, Іспанія – Беднарова Міхаела, MSc, аспірант кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів Чеського університету природничих наук, Рєзник Олександра, а також викладачі кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського державного університету канд. екон. наук, доц., Серпенінова Юлія Сергіївна, д-р. екн. наук, проф. Макаренко Інна Олександрівна та канд. екон. наук, ст. викладач Олексіч Жанна Анатоліївна.

У межах програми учасники мали змогу ознайомитися з основними тенденціями та досвідом країн ЄС щодо формування політики сталого розвитку, європейської стратегії сталого фінансування та зміни парадигми підзвітності компаній у бік стійкості і підзвітності із застосуванням блокчейн технологій.