Постійний моніторинг загроз економічній безпеці держави є актуальним за будь-яких умов, а у випадку розширення та посилення потужності загроз, обумовлених повномасштабною агресією рф проти України, набуває ще більшого значення.

Зважаючи на це, відбулося чергове засідання секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави» наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

На початку засідання з вступним словом до студентів-гуртківців звернулися керівниця гуртка Людмила Анатоліївна Парфентій та завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Олена Анатоліївна Лук’янихіна. Після цього з доповіддю на тему «Загрози економічній безпеці України під час війни» виступила студентка 4 курсу спеціальності 081 Право Баскакова Анастасія (науковий керівник - канд. екон. наук Парфентій Людмила Анатоліївна).

Тема доповіді на сьогоднішній день є дуже актуальною, а сама доповідь, презентована студенткою, виявилася змістовною та інформативною, оскільки було проаналізовано сучасні загрози економічній безпеці України, а також запропоновано основні напрями їх усунення.