До Міжнародного Дня вдячності волонтерам студенти першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право» Катерина Красій, Віталій Кийков та Гліб Курдес допомагали плести маскувальні сітки волонтерському центру «Моторний вулик». Цього дня наша молодь разом з волонтерами виготовили маскувальну сітку розміром 4х6.

«Нехай наші добрі справи принесуть користь і допоможуть Збройним Силам України перемогти ворога», - говорять студенти вплітаючи у сітку частинку своєї любові і доброти.

Колектив Сумської філії висловлює вдячність усім, хто з честю і по праву носить звання «Волонтер», хто має бажання та силу здійснювати добрі справи, хто віддає свої знання, уміння, силу, душевне тепло для того, щоб у наших відважних воїнів ЗСУ, було все, що їм потрібно.

Бажаємо усім волонтерам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже важливій роботі. Слава Україні!