Відбулася чергова профорієнтаційна зустріч із старшокласниками Ліцею Боромлянської сільської ради «Твій усвідомлений вибір – успішне майбутнє», під час якої учнів ознайомили з можливістю отримання якісної юридичної освіти в Сумській філії ХНУВС.

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Довгополова та профідний фахівець філії Валерій Кудрявцев познайомили майбутніх абітурієнтів із перевагами навчання в Сумській філії ХНУВС, серед яких, зокрема, залучення до освітнього процесу юристів-практиків та юридичних установ міста, можливість обміну досвідом та спілкування зі студентами-правознавцями Європейської асоціації студентів права, яскраве та активне студентське життя.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про напрями підготовки здобувачів освіти, умови вступу та процедуру подання усіх необхідних документів. Ліцеїсти погодились, що успішне майбутнє та вдалий кар’єрний ріст молодої людини залежить від усвідомленого вибору майбутньої професії.