03 квітня 2024року у межах роботи наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» з метою розширення інформаційної бази з питань академічної доброчесності завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат економічних наук, доцент Олена Лук’янихіна разом із студентками-першокурсницями Анастасією Поповою і Альоною Шамрай долучились до участі у вебінарі «Академічна доброчесність в наукових дослідженнях», організованому Полтавським державним аграрним університетом.

У межах вебінару досвідом впровадження принципів академічної доброчесності поділилися представники Полтавського університету економіки та торгівлі; «Академічна доброчесність як інструмент забезпечення якості освітньої і наукової діяльності» – доповідь завідувача кафедри Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, головного редактора журналу «Страхові ринки і компанії» (Scopus).

Представники Полтавського аграрного університету розповіли про використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях, алгоритм роботи рецензента наукових робіт із урахуванням вимог академічної доброчесності, про доброчесність в судово-експертній діяльності розповіла експертка Полтавського НДЕКЦ.

Інформативні презентації на актуальну тематику, наведені приклади, інтерактивні підходи до взаємодії з аудиторією через опитування в реальному часі урізноманітнили методи спілкування з аудиторією і полегшили сприйняття матеріалу, який буде використаний для популяризації принципів академічної доброчесності і її дотримання у власній освітній і науковій діяльності.

Учасники отримали сертифікати (2 год.).