У рамках здійснення профорієнтаційної роботи, з метою популяризації університету серед учнівської молоді доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Самойловою та провідним фахівцем філії Валерієм Кудрявцевим було організовано та проведено онлайн-зустріч з випускниками Сумського ЗЗСО №26 Сумської міської ради.

Учням була презентована Сумська філія як один із провідних закладів вищої освіти Сумщини, зокрема були представлені основні спеціальності за якими філія готує майбутніх фахівців, наголошено на перевагах навчання в університеті, обговорено основні умови вступу та навчання в університеті. Майбутні абітурієнти мали можливість наглядно побачити матеріально-технічну базу філії, як відбуваються вступні випробування та задати питання, які їх цікавлять.