28 березня 2024 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформаційні процеси професійного розвитку педагогів в умовах освітніх інновацій», організована та проведена Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» в рамках П’ятнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024».

На конференції було висвітлено наукові дослідження та досвід із питань підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників та удосконалення професійних компетентностей педагогів засобами інноваційних технологій навчання в умовах сьогодення.

За результатами участі в заході кандидат економічних наук, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій набула теоретико-методологічних знань і практичних навичок із професійного розвитку науково-педагогічних працівників, а також удосконалила професійні компетентності.