З метою популяризації університету та формування контингенту здобувачів вищої освіти на наступний навчальний рік 05 березня 2024 року професором кафедри гуманітарних дисциплін Надією Демиденко та провідним фахівцем Сумської філії ХНУВС Валерієм Кудрявцевим було проведено зустріч в онлайн-форматі з учнями 11-х класів КУ ЗОШ № 9 міста Суми.

Під час зустрічі старшокласники отримали детальну інформацію щодо навчання здобувачів вищої освіти Сумської філії ХНУВС за всіма спеціальностями, зокрема 081 «Право» (досудове розслідування) та 262 «Правоохоронна діяльність» (кримінальна поліція).

Також були обговорені основні умови вступу та особливості форм навчання в університеті, проаналізовані перспективи працевлаштування випускників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.