Відповідно до плану профорієнтаційних заходів кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС доцентом кафедри Мариною Василенко була організована та проведена профорієнтаційна зустріч із батьками випускників ССШ №2 ім. Д. Косаренка за участі провідного фахівця Сумської філії Валерія Кудрявцева.

На зустрічі була надана інформація щодо умов вступу на навчання до філії, правил подання документів кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, роз’яснено особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів та курсантів. А також були надані вичерпні відповіді на питання стосовно навчання на денній та заочній формах, наявності матеріально-технічної бази, вартості навчання.

Після завершення заходу усі бажаючі отримали інформаційно-агітаційні матеріали з детальною інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.