29 лютого 2024 року для учнів 11 класу Роменського ліцею № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області представниками кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС - доцентом Оленою Марковою, старшим викладачем Андрієм Сядристим та провідним фахівцем Валерієм Кудрявцевим була проведена профорієнтаційна зустріч.

Спікерами була зосереджена увага на інформацію про умови вступу і підготовки курсантів для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за державним замовленням за спеціальностями 081 «Право» (спеціалізація-досудове розслідування) та 262 «Правоохоронна діяльність» (спеціалізація- кримінальна поліція), а також умови вступу і підготовки студентів за цими спеціальностями за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для одинадцятикласників була проведена віртуальна екскурсія на базі № 2 Сумської філії ХНУВС та презентовані умови навчання і проживання для курсантів і студентів.