І буде мир...
І вишні зацвітуть
У рідному моєму краї.
Лелеки добру звістку принесуть:
"Кінець війні, ми ворога здолали!"
Вірш «Украдена весна» (автор Олена Горголь-Ігнатьєва)

24 лютого 2022 року…День, який назавжди залишиться в серцях усіх українців…Дата, що назавжди буде пов’язана з болем за свою країну… В цьому році минає вже 2 роки з моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну. Саме цьому дню була присвячена виховна година зі студентами кураторської групи СФ-ПДдср-22-1, проведена доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою.

В рамках проведення заходу студенти поділилися спогадами, які кожен має за цей нелегкий час, труднощами, які довелося пережити та новим досвідом волонтерської діяльності. Окрім того, обговорили переглянуті документальні фільми щодо повномасштабного вторгнення, які нікого не залишили байдужим після перегляду.

Після усіх обговорень та роздумів висновок лише один: ми не знаємо, що буде завтра; але точно знаємо, що за «завтра» варто боротись, адже ми незламні люди незламної країни. І лише спільними зусиллями ми наближаємо нашу перемогу.