Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко та здобувачі вищої освіти у межах навчальної дисципліни «Логіка» взяли участь у воркшопі українського інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника, засновника Web3-університету професій майбутнього Михайла Пацана на тему «Використання генеративного штучного інтелекту в повсякденному житті».

У процесі воркшопу представники філії ознайомилися з платформами штучного інтелекту Chat GPT, Copilot, Bard, Leonardo AI, HeyGen Labs та застосуванням їх у як сфері бізнесу, освіти, науки, так і в повсякденному житті; отримали знання з особливостей кожної із платформ та правил складання запиту для отримання інформації; використання платформ штучного інтелекту в освітній діяльності. Отримані знання, зокрема зі створення оригінальних презентацій, будуть упроваджені в освітній процес та застосовані при вивченні навчальних дисциплін «Філософія» та «Логіка».