Науковці кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко та Тетяна Пономаренко долучилася до вебінару «Інфoмедійність: реклама та освіта», спікером якого була Людмила Лисогор, доцент, кандидат біологічних наук, методист базової, профільної шкільної освіти та профорієнтаційної роботи Українського інституту розвитку освіти та амбасадор AR Book. Саме інфомедійна грамотність в сучасних умовах є надзвичайно важливою навичкою науковця-освітянина.

Під час вебінару викладачі вдосконалили навички з інфомедійної грамотності, здобули знання про сутність поняття «постправда» та еволюцію мовлення, причини виникнення фейкових новин та інформації, міфів і вигадок. Під час тренінгу на вебінарі навчилися відрізняти факти від фейків під час підготовки до навчальних занять, використовувати емоджі та розуміти їх зміст, що буде застосовано під час розробки та оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладаються на кафедрі гуманітарних дисциплін.