Під керівництвом доцента кафедри соціально-економічних дисциплін Світлани Виганяйло магістрантка 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» Інна Шалова взяла участь у ІХ Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах воєнного стану та сучасних глобалізаційних викликів».

Саміт організовано Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ спільно з Асоціацією українських правників. До заходу долучилися понад 100 учасників із 30 закладів вищої освіти з усієї України, Польщі, Литви, Румунії, Грузії та Португалії.

За результатами наукових досліджень Шалова Інна виступила з докладом на тему «Інформаційні війни в сучасних умовах» та отримала Диплом у номінації «За врахування зарубіжного досвіду».

Вітаємо магістрантку і її наукового керівника із відзнакою і бажаємо успіхів у подальших наукових пошуках!