09-16 лютого 2024 року знову зібрав Кубок світу Masters 2024 лижників у м.Вуокатті (Фінляндія). Серед них гордо та рішуче представляла Україну доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна БІЛОУС.

Востаннє подібні змагання проводилися у лютому 2016 року, в яких брало участь майже 1000 конкурентів. На цьогорічний конкурс приїхали спортсмени з 24 різних країн, всього 535 майстрів.

Тетяна Білоус здобула бронзову медаль в естафеті 4х5 км у складі команди України серед майстрів з лижних гонок - Рагозіна Тетяна (м.Кременчук), Заліско Оксана (м.Львів), Білоус Тетяна (м.Суми), Василенко Олена (м.Бровари).

Щиро вітаємо її з перемогою!

Сподіваємось, що новий 2024-й принесе нашому спортивному фронту нові та не менш яскраві звитяги!

А наразі чекаємо одну та головну перемогу у житті кожного патріота України!