Здобувачка Сумської філії ХНУВС Марія Івах узяла участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» та посіла ІІІ місце. Конкурс відбувся за ініціативи Інституту політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України.

До участі в конкурсі було запрошено молодь з усієї України: членів Малої академії наук України, студентів та аспірантів закладів вищої освіти та наукових установ України. Завдяки активній громадянській позиції, патріотичній свідомості та творчому переосмисленню питання національно-патріотичного виховання молоді роботу Марії було визнано однією з кращих.

Підготувала здобувачку наукова керівниця – доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Довгополова.