Курсанти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Мозоль та Данило Будзак взяли участь у безкоштовному дводенному курсі «Домедична допомога для цивільних», який проходив 3 та 4 лютого у нашому місті Суми. Проєкт реалізовувався БФ «Разом для України», ГО «Інститут суспільних ініціатив» у партнерстві з відділом молодіжної політики Сумської міської ради.

Курсанти мали можливість здобути навички надання першої домедичної допомоги, а саме: дізнатись як надається допомога людям, які втратили свідомість та не дихають; як використовувати автоматичний зовнішній дефібрилятор; що роботи при потраплянні сторонніх тіл до дихальних шляхів людини; як накладати турнікети та тампонувати різні типи ран і кровотечі тощо.

Протягом двох днів наші першокурсники поглибили свої знання та отримали нові важливі навички з порятунку людського життя, а після теорії закріпили практично. По завершенню курсу учасники отримали сертифікати.

Бути обізнаними, значить бути готовими до всього! Навчаємося! Допомагаємо! Перемагаємо!