Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова, Ганна Довгополова та Анна Решитько взяли участь у вебінарі «How can teacher educators enhance learning and teaching in English-medium education?» У багатьох навчальних контекстах англійська мова використовується як мова викладання навчальних предметів. Є багато міркувань і факторів, які впливають на доцільність і ефективність англійської мови як мови навчання та викладання. Тому основним фокусом онлайн-зустрічі стала потреба в тісній співпраці між фахівцями з мов і фахівцями з академічних предметів.

Спікер вебінару Енн Вейтч, керівник проєкту «Англійська в багатомовному світі» Британської Ради, наголосила, як підходи до англійської мови як мови навчання та викладання можуть допомогти покращити результати навчання студентів. Було також проаналізовано шляхи співпраці викладачів англійської мови та викладачами-предметниками, які використовують англійську мову як мову викладання, щоб створити середовище, в якому здобувачі розвиватимуть як свої навички англійської мови, так і свої предметні знання.