Діяльність юридичної клініки «Правова допомога» Сумської філії ХНУВС орієнтована на поєднання набуття студентами-консультантами як теоретичних знань, так і практичних навичок, тому надзвичайно важливим є спілкування студентів із фахівцями права.

Саме з цією метою була запрошена успішна практикуюча юристка, випускниця Сумської філії ХНУВС Марина Шаповал.

Під час зустрічі консультанти дізналися нюанси, лайфхаки та секрети успішної діяльності, обговорили практичне значення комунікації в роботі юриста. Пані Марина навела приклади з власного професійного досвіду, насамперед розповіла про роль спілкування в діяльності правника та якими методами та засадами керується він у своїй роботі. Фахівчиня охоче відповідала на запитання студентів.

Ми пишаємося тим, що маємо таких випускників і завжди радіємо їхньому спілкуванню із майбутніми поколіннями юристів.