Викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Лук’яненком С.В. було організоване і проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни "Превентивна робота з підобліковими особами" на тему "Поняття адміністративного нагляду. Порядок встановлення адміністративного нагляду. Обов’язки осіб, щодо яких встановлено адміністративний нагляд" та "Права та обов’язки поліцейських при здійсненні адміністративного нагляду" за участю старшого інспектора відділу превентивної діяльності Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області капітана Заруцького С.О.

Курсанти були ознайомлені з підставами встановлення адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі, діями поліцейських щодо заведення справ обліку відносно піднаглядних і їх веденням, також заходами, які здійснюються поліцейськими щодо піднаглядних; з матеріалами, що знаходяться у справах адміністративного нагляду та правами і обов'язками поліцейських щодо здійснення адміністративного нагляду. Курсанти отримали кваліфіковані відповіді на усі запитання, які їх цікавили.