У Міжнародний день боротьби з корупцією уповноважена з антикорупційної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Яна Мазур провела правопросвітницький тренінг для клініцистів університету. У ньому взяли участь і представники Юридичної клініки «Правова допомога».

В інтерактивному форматі Яна Мазур розповіла про роль студентства в антикорупційній діяльності закладу вищої освіти. Під час виступу вона використала платформи і сервіси, що дозволили активно взаємодіяти з аудиторією, ілюструвати асоціації, з якими молодь пов’язує проблему корупції. Для учасників тренінгу був проведений квіз «Найобізнаніший антикорупціонер» та визначені найбільш обізнані в питаннях антикорупційної діяльності здобувачі освіти. Присутні вдосконалили свої навички командної роботи, опрацьовуючи в групах ситуації з актуальною проблемою корупції та визначаючи негативні для суспільства й корупціонера наслідки від настання таких ситуацій.