Напередодні Дня Собрності України відбулася чергова профорієнтаційна зустріч доцента кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганни Довгополової зі старшокласниками Ліцею Боромлянської сільскої ради.

Разом із дітьми пригадали значення та зміст цього дня в історії нашої держави, а також нові смисли, яких воно набуло у сучасному контексті – віра в перемогу України і в те, що тільки разом ми зможемо повернути окуповані ворогом території та полонених.

Майбутні абітурієнти мали змогу також поставити питання щодо вступу до Сумської філії ХНУВС, умови навчання та черговість подання документів на спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність», адже свідомий вибір майбутньої професії – запорука успішного майбутнього.