22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято було започатковане на честь Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, проголошеного на Софійському майдані 22 січня 1919 року. Історію своєї держави треба знати, щоб вчасно й правильно реагувати на виклики.

Саме для того, щоб оновити власні знання з історії України та в рамках національно-патріотичного виховання доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова разом зі студентами своєї кураторської групи СФ-ПДдср-22-1 долучилися до Всеукраїнської онлайн-лекції «Україна соборна», що була проведена в рамках національного проекту «Єдина Україна» Міністерством молоді та спорту спільно з Українським інститутом національної пам'яті. Лекція була присвячена Акту злуки українських земель в одній державі. Спікером даного заходу стала кандидатка історичних наук, начальниця Північно-Східного відділу Українського інституту національної пам'яті Марія Тахтаулова.

Ми всі повинні завжди пам’ятати, що лише в єдності наша сила, а згуртованість є запорукою нашою перемоги.